5 najmodniejszych torebek na jesień 2013

Zbliża się jesień, temperatury wczesnym rankiem są coraz niższe, wieczorem coraz szybciej zapada zmrok, wiatr jakiś zimniejszy. Przygotowałam dla was zestawienie 5 najmodniejszych torebek na jesień 2013, w oparciu o pokazy największych światowych projektantów.

  1. Torebki na łańcuchu – będzie to jeden z jesiennych hitów, nie ma znaczenia czy będzie to wieczorowa torebka czy duża torba, której używamy na co dzień. Złoto lub srebrne dodadzą stylizacji wyrafinowania.
  2. Torebki listowe – projektanci dalej lansują kopertówki, najbardziej trendy będą duże i proste torebki kopertowe. Wybierajmy te większe, żeby zmieścił się do nich nawet tablet.
  3. Torebki na krótkiej rączce – stawiamy na kobiecość i wybieramy torebki na krótkiej rączce. Te duże i te mniejsze, wszystkie trzymamy w ręku.
  4. Torebki w stylu retro – jesieni ą modna będą również torebki nawiązujące do mody la 40. i 50. Zanim jednak udacie się do sklepu, poszukajcie najpierw w szafach swoich babć, może znajdziecie tam jakiś wspaniały model, który trzeba będzie tylko lekko odświeżyć.
  5. Torebki z futrem – futrzane torebki dalej będą modne, ten ekstrawagancki trend zostania z nami na dłużej. Nosić je możemy zarówno na wieczorne wyjścia, jak i do pracy.
5 najmodniejszych torebek na jesień 2013
Oceń ten post