Apaszka na jesień

Apaszki to świetny dodatek w damskiej garderobie. Można dopasować je do wielu stylizacji i nosić na wiele sposobów. Idealnie sprawdzają się szczególnie w jesienne dni kiedy nie tylko pełnią funkcję ozdobną, ale także ocieplają podczas niesprzyjającej pogody.

Apaszki można nosić zarówno do eleganckich płaszczy, jak i casualowych parek i ramonesek. Kolor, sposób noszenia i grubość apaszki decydują o tym jaki charakter będzie miała stylizacja. Do długich płaszczy świetnie pasują dłuższe apaszki o kroju szali, zarzucone luźno na szyi. W przypadku krótszych ramonesek dobrze będą wyglądać krótsze cieńsze apaszki założone na kilka pętli.

Apaszki ze zwierzęcymi wzorami takimi jak panterka nadadzą stylizacji drapieżnego charakteru. Zwiewne szale w pastelowych kolorach lub kwiatowych wzorach nieco ożywią jesienne zestawy. Apaszkę niewątpliwie należy dopasować do pozostałych elementów stylizacji i okazji, na którą ją zakładamy. Może być bowiem jedynie niepozornym dodatkiem lub najważniejszym punktem zestawu.

Apaszka na jesień
Oceń ten post