Atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Planujecie wakacyjny wyjazd rodzinny? Zastanawiacie się, czy kolejny raz jechać nad morze, czy może dać szanse górom i wyruszyć na Zakopane? W końcu to miejsce przyjazne dla całej rodziny i sprzyjające zdrowym aktywnościom. Udowodnimy to w tym artykule.

Morze czy góry?

Powiedzmy sobie szczerze- morze bardziej zachęca do leniwego wygrzewania się na plaży niż bardzo aktywnego spędzania czasu. Nic dziwnego- słońce, plaża i książka to też genialny sposób na relaks. Czasem jednak warto pozwolić sobie na odmianę i trochę spontaniczności.

Zakopane dla rodzin z dziećmi

Noclegi w Zakopanem odpowiednio wcześniej zarezerwowane pozwolą na idealne dopasowanie pokoju, czy mieszkania spełniającego nasze potrzeby. Na rynku są ogromne możliwości dla rodzin i dzieci. Część noclegów oferuje łóżeczka dziecięce, place zabaw, czy specjalnie dostosowane pokoje. Wyjazd z dzieckiem na wakacje w góry, nie będzie w żaden sposób problematyczny.

Atrakcje dla dzieci

Wiadomo, dzieciom trzeba zapewnić wakacyjną rozrywkę. Nie pozwólmy by się nudziło, bo nie dość, że będzie nieznośne, to już nigdy więcej nie będzie chciało z nami jechać w góry. A to byłaby ogromna strata.

Warto zabrać dziecko na wycieczkę na przykład do Dolinek Reglowych. Pamiętajmy, by pierwsze szlaki, na które zabieramy dzieci, nie były za trudne. Wycieczki mają być przyjemnością, a nie męką. Dobrą motywacją dla każdego dziecka będzie Górska Odznaka Turystyczna.

Mamy nadzieję, że już wpisujecie w wyszukiwarkę Zakopane noclegi. Obiecujemy, że to będą rewelacyjne wakacje!

Atrakcje dla dzieci w Zakopanem
Oceń ten post