Audi A6 Limousine – symbol luksusu

Nowy model Audi A6 Limousine to auto dla tych, którzy cenią sobie niezawodność, piękno, elegancję, komfort i lubią jeździć w poczuciu prawdziwego luksusu.

Ekskluzywność i prestiż

Producenci postawili na design, który stanowi swoistą symbiozę ekskluzywności i sportowego dynamizmu. W tym celu obniżono nadwozie o 30 mm w porównaniu do wyglądu s line. Sportowe elementy zostały wprowadzone również do wnętrza auta. To przede wszystkim sportowe fotele, zaprojektowane w niezwykle nowoczesny sposób i pokryte najwyższej jakości skórą. Czarne drewno wykorzystane jako dodatki służące dekoracji, świetnie komponują ekskluzywny prestiż limuzyny z zadziornym, sportowym charakterem.

Ikona sukcesu

Wygląd sportowej limuzyny, przywodzi na myśl symbol sukcesu. Auto zostało, jak na prawdziwego lidera prestiżu przystało, wyposażone w nadzwyczajne systemy wspomagające, dzięki, którym jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Audi A6 Limousine to doskonałość, niezawodność, prawdziwa wygoda i perfekcja, jaką producenci włożyli w każdy element samochodu.

http://www.audi.pl/pl/brand/pl.html

Audi A6 Limousine – symbol luksusu
Oceń ten post