Biżuteria kobieca

Chyba ciężko znaleźć kobietę, która nie lubi biżuterii. Bransoletki, kolczyki czy wisiorki mogą być niepozornymi dodatkami lub nadawać tonu całej stylizacji, w zależności od tego jak wygląda reszta zestawu i jak bardzo wyrazista jest sama biżuteria.

Złoto i srebro to niezwykle uniwersalne tworzywa. Można nosić je na co dzień oraz na specjalne okazje. Srebrna biżuteria jest subtelniejsza od złotej i świetnie komponuje się z ciemniejszymi odcieniami takimi jak czarny czy chabrowy. Oczywiście nie oznacza to, że do takich kolorów nie można założyć złotej bransoletki lub kolczyków, ale złoto bardzo dobrze wygląda także na tle bieli, beżu lub czerwieni.

Biżuteria nie musi być tylko skromnym dodatkiem. Można z niej uczynić pierwszy plan stylizacji. W przypadku prostych jednokolorowych zestawów ciekawą i wyrazistą biżuterią można przełamać nudę. Wisiorki, bransoletki i kolczyki wypełnione barwnymi kamieniami będą świetnym akcentem w skromnej stylizacji. Nie powinny unikać ich kobiety, które do pracy obowiązuje nieco bardziej formalny dress code.

Biżuteria kobieca
Oceń ten post