Czuj się dobrze… pod pachami!

Wszystkie cieszymy się z lata, które zbliża się szybkim krokiem. W końcu nastaną letnie, ciepłe i długie wieczory. Nareszcie będziemy mogły wyciągnąć kuse bluzeczki… Pojawia się mały problem, schowany pod długimi swetrami podczas zimy. Nasze pachy, które zostały zapomniane! Ratunku! Każda ma z tym problem! Najchętniej wszystkie wyrzekłybyśmy się włosów spod pach, ale niestety one są. Trzeba z nimi walczyć oraz szczególnie zadbać o to wrażliwe miejsce!

Używasz zwykłej maszynki do codziennej pielęgnacji swoich pach? Uważaj, ponieważ intensywne, codzienne golenie włosów maszynką powoduje, że skóra się zaczerwienia, swędzi i jest bardzo wrażliwa. Na szczęście jest kilka rozwiązań naszego problemu! Poniżej kilka sposób, abyś w pełni mogła cieszyć się latem:

  • Użyj wosku – powinien profesjonalnie usunąć każdy włos, który jest widoczny, efekt ogolonej pachy na kilka tygodni.
  • Zrób peeling – jest ważny dla całego ciała, ponieważ pozbywa się martwych komórek naszego ciała, które przyczyniają się do powstawania przebarwień. Zrób peeling swoim pachom i przywróć im naturalny odcień.
  • Zmień dezodorant – niektóre dezodoranty zawierają substancje chemiczne, które uczulają nasze pachy, dodatkowo je podrażniając. Wybierz dezodorant, który jest dedykowany dla skóry wrażliwej i pozbądź się swojego dyskomfortu.
  • Jeśli Twój kolor pod pachami jest widocznie inny od odcieniu Twojej skóry, wybierz się do dermatologa. Wybierzecie odpowiedni krem, który faktycznie wyleczy Twój problem!
  • Jeśli chcesz usunąć swój nienaturalny kolor pod pachami wypróbuj kilka domowych sposobów. Jest masa „maseczek” pod pachy, które przywracają ich naturalność. Na przykład „maseczka” z soku z cytryny, jogurtu naturalnego lub miodu.

Upiększ się pod pachami i zapomnij i długim rękawku podczas tej pięknej pory roku! Pielęgnacja pach jest niezbędnym elementem Twojej urody podczas letnich wieczorów. Zrób z nimi porządek i eksponuj swoje pachy w ulubionych sukienkach i bluzeczkach.

Czuj się dobrze… pod pachami!
Oceń ten post