Dokładnie zaplanuj wyjazd pod namioty

Czas spędzony wśród przyjaciół, zapach lasu, świergot ptaków, niesamowicie płonące ognisko i pieczone nad nim kiełbaski lub słodkie pianki – to właśnie tak większość z nas wizualizuje sobie wyjazd pod namioty.
Żeby jednak taki wyjazd był udany, warto pamiętać o kilku niezbędnych elementach do zabrania, jak zapasowa latarka, spray przeciwko kleszczom i komarom i dobrze wyposażona apteczka do pierwszej pomocy. Jeśli chcemy zapamiętać nasze biwakowanie jako idealne wczasy – koniecznym jest, aby przed wyjazdem upewnić się, czy nasz namiot jest sprawny, czy bez problemu potrafimy go rozłożyć i czy aby nie grozi nam pływanie w deszczu w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych.
Obawiasz się zbyt dużego bagażu, którego nie uniesiesz? Nic bardziej mylnego. Obecnie sklepy turystyczne mają w ofercie namioty, które po złożeniu zajmują naprawdę niewiele miejsca, bardzo lekkie śpiwory i karimaty. Taki wyjazd jeszcze nigdy nie był tak prosty jak obecnie! A brak problemów to najlepsze wspomnienia!

Dokładnie zaplanuj wyjazd pod namioty
Oceń ten post