Elektryczny Nissan

Miłośnicy samochodów ekologicznych i zarazem ekonomicznych, otrzymali nową propozycję, która powinna zaspokoić ich potrzeby. Nissan wypuścił na rynek nowy, w stu procentach oparty o elektryczny napęd model Leaf.

Leaf został wyposażony w akumulator o pojemności 30kWh, na który producent daje gwarancję nawet do ośmiu lat. Nissan Leaf to nie tylko elektryczny napęd, który szybko przyniesie oczekiwane oszczędności w kwestii paliwa, lecz również w pełni nowoczesny dizajn, który zachwyca estetyką i wprowadza poczucie prestiżu. Leaf charakteryzuje aerodynamiczna linia nadwozia, przestronne wnętrze, które zapewni wygodę pięciu osobom oraz pojemny, liczący 370 litrów bagażnik.

Kierowca będzie mógł skorzystać z czterech trybów jazdy oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, do których należy m. in. system czterech kamer Around View Monitor 360°.

Nissan Leaf to propozycja dla kierowców, którzy cenią wygodę, przestronność i nowoczesny sportowy wygląd z ekonomią i ekologicznym rozwiązaniem systemu napędzenia.

źródło:
http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicle/electric-vehicles/leaf.html

Elektryczny Nissan
Oceń ten post