Gdy za oknem deszcz…

Hej 🙂

Tak się składa, że dziś za oknem deszcz… Jednak jest wiele sposobów by nie zwracać na to większej uwagi! Gdy jesteście w pracy, proponuję żeby ubrać się cieplej, tak aby nie zmarznąć. Natomiast jeśli dziś ktoś ma szczęście być w domu, śmiało można stawiać na luźne i wygodne dresy 🙂 Ważne jest by przebywać w przewietrzonym pomieszczeniu, tak aby powietrze było rześkie i świeże. wtedy nasz organizm czuje się dużo bardziej komfortowo niż gdybyśmy siedzieli w zaduchu. Umysł może swobodnie pracować a nasz oddech staje się spokojniejszy. Łatwym trikiem na szersze spojrzenie to oświetlenie pomieszczenia. Jeśli chcecie aktywnie przeżyć ten dzień, pamiętajcie że gdy pokój jest jasno oświetlony nie jesteśmy tak zaspani:) To kilka kroków aby zadbać o dobre samopoczucie w deszczowy dzień.

Można sobie umilić ten czas dobrym jedzeniem! Organizm szybciej spala czekoladę gdy jest chłodniej, ponieważ musi poświęcić więcej energii.

Polecam buty z jakimkolwiek obcasem, jeśli któraś z Was jest zwolenniczką balerinek, można ubrać te z delikatnym obcasem. Natomiast jeśli chcecie aby stopy były zupełnie wodoodporne, nie wahajcie się ubrać kaloszy. Nieodłącznym atrybutem na deszcz jest parasolka, nie zapominajcie o niej 🙂

Pozdrawiam słonecznie!

Gdy za oknem deszcz…
Oceń ten post