Jakie kosmetyki zabrać ze sobą w góry?

Zbliża się termin wyjazdu na twoje upragnione wakacje w górach? Noclegi w Zakopanem już zaklepane, a ty ciągle się zastanawiasz jakie kosmetyki ze sobą zabrać? Podpowiadamy, w co wyposażyć swoją kosmetyczkę, by wrócić jeszcze piękniejszą.

Zakopane równa się pyszne i nie zawsze lekkostrawne jedzenie i mnóstwo górskich wycieczek. By być w dobrej formie, musimy zadbać o kilka rzeczy. Z pewnością istotne są szczególnie stopy, cera i nasz żołądek.

Ulga dla twarzy

Popełnimy ogromny błąd, jeśli nie zabierzemy w góry kremu z filtrem. Jest on konieczny, nie ważne czy jedziemy w góry latem, czy zimą. To podstawa naszej wyjazdowej kosmetyczki. Prócz kremu z filtrem powinna się w niej znaleźć nawilżająca szminka do ust, także z filtrem. Pamiętajmy, że usta są delikatne, przez co są szczególnie narażone na promieniowanie słoneczne. Prócz tych dwóch kosmetyków weźmy ze sobą krem nawilżający do twarzy, oraz regenerującą maseczkę.

Żołądek

Warto zabrać ze sobą kilka saszetek herbatki na trawienie. Stołując się w restauracjach, nie trudno o rozstrój żołądka. By tego uniknąć, sprawdzajmy dokładnie opinie o lokalach, w których bywamy. Do tego zabierzmy ze sobą zestaw pierwszej pomocy: herbata na trawienie, węgiel na biegunkę, czy lek przeciwwymiotny.

Stopy

Podczas długich wojaży nasze stopy narażone są na liczne otarcia i odciski. Zabierzmy ze sobą zatem stosowny komplet plastrów oraz spreyów zabezpieczających przed otarciami.
Zakopane noclegi oferuje przeróżne. Wybierzmy takie, w których będziemy czuły się komfortowo. Do nich dobierzmy odpowiednie kosmetyki, które pozwolą nam o siebie zadbać.

Jeśli szukasz noclegu w górach polecamy tą stronę :
https://e-turysta.net/noclegi-zakopane/

Jakie kosmetyki zabrać ze sobą w góry?
5 (100%) 1 vote