Jesienna odzież

Jesień nie musi kojarzyć się z szarością i pluchą. To okres kiedy w sklepach pojawiają się nowe kolekcje, a jesienne ubrania to właśnie te ulubione dla wielu miłośniczek mody.

Kiedy promienie słońca przestają świecić z ogromną intensywnością pora wskoczyć w długie spodnie, grubsze swetry i kurtki. Jesienne kolekcje to cały przekrój ubrań dla każdego. Jednym z mocnych trendów od wielu sezonów są kolory, które każdej jesieni powracają na wybiegi. Szarość, butelkowa zieleń i burgund to od lat wiodące barwy jesiennych ubrań. Duży wybór jest wśród damskich kurtek na chłodniejsze dni. Kiedy zimno jeszcze tak nie doskwiera można założyć krótką ramoneskę lub cienką parkę, a gdy jesień da się we znaki zamienić je na grubszy płaszcz o prostym kroju.

Jesienna odzież to nie tylko oversizowe swetry, parki i rurki w ciemnych odcieniach, ale również piękne buty. Można wówczas pozwolić sobie na wygodne sportowe sneakersy lub nieco bardziej eleganckie botki na słupku, które doskonale wysmuklają i wydłużają optycznie nogi.

Jesienna odzież
Oceń ten post