Kreska XXL

Od pewnego czasu eyeliner stał się podstawowym elementem w kosmetyczce każdej kobiety. Perfekcyjna kreska jest świetnym sposobem na efektowny makijaż, jednak sztukę jej idealnego rysowania, ciężko opanować. Gdy już zdobędziemy tę umiejętność, makijaż oczu będzie nam zajmował dosłownie chwilę. Kreska w rozmiarze XXL jest najnowszym trendem w makijażu jesienno-zimowym.

Kreskę możemy stworzyć, poprzez użycie różnego rodzaju eyelinerów, sprawdzi się również czarny cień do powiek. Gama dostępnych kosmetyków jest bardzo szeroka. Spotkać je możemy w postaci pisaka, żelu lub w kamieniu. Najczęściej spotykanym rodzajem „trwałej kredki” jest eyeliner w płynie.

Ważne, by przy tego typu makijażu, nie malować mocno twarzy, jak i nie stosować bardzo intensywnych kolorów szminki. Wystarczy delikatnie zmatowić twarz i lekko rozświetlić policzki.

Warto trochę poeksperymentować i zastosować taki makijaż w wersji kolorowej. Gruba kreska w kolorze, świetnie sprawdzi się na imprezie, a kolor dopasowany do tęczówki oka, podkreśli je jeszcze bardziej, a spojrzenie nabierze głębi.

Kreska XXL
Oceń ten post