Męskie Granie 2015 – już po raz szósty!

Już jest! Oficjalna trasa koncertowa Męskie Granie pod patronatem Żywca. Dla niewtajemniczonych, to impreza łącząca ze sobą artystów reprezentujących różne gatunki i style muzyczne. Produktem tych eksperymentów, rok po roku staje się mocna grupa muzyczna, która poszukuje nowych brzmień i wychodzi poza indywidualne upodobania muzyczne, które są kojarzone właśnie z daną osobą bądź zespołem.
Po raz szósty będzie można usłyszeć Męskie Granie Orkiestra. Zespół, który tworzony jest tylko i wyłącznie w celu tego unikatowego projektu. W tym roku na naszej rodzimej scenie będzie to: Andrzej Smolik, Mela Koteluk, Fisz, Michał FOX, Krzysztof ZALEF Zalewski, Kuba Galiński, ØRGANEK. Polscy artyści stworzą coś zupełnie nowego, dzięki temu, że każdy pochodzi z innego pogranicza muzyki, tworzy inny rodzaj muzyki, każdy ma inną wizję i może nią zainspirować innych. Na instrumentach dętych będą występować również: Jacek Namysłowski, Łukasz Korybalski, Tomasz Duda.
2 czerwca Męskie Granie Orkiestra wykona singiel „Armaty”, który będzie promował tegoroczną edycję imprezy. Premiera odbędzie się w Warszawie, w klubie Plażowa.
Pełna lista artystów, która dopełni zespół Męskie Granie Orkiestra zostanie ujawniona niebawem, a tymczasem poniżej podane są daty oraz miasta, kiedy i gdzie będą odbywały się koncerty:
Kraków – 27 czerwca
Wrocław – 11 lipca
Chorzów – 25 lipca
Poznań – 1 sierpnia
Warszawa – 15 sierpnia
Nie przegap!

Męskie Granie 2015 – już po raz szósty!
Oceń ten post