Moda – wiernie ją naśladować czy mieć do niej dystans

Kobiety z wypiekami na twarzy śledzą najnowsze trendy w modzie. Oglądają modowe katalogi z pięknie wystylizowanymi modelkami i marzą o tym, aby wyglądać równie atrakcyjnie. Sklepy odzieżowe i eleganckie butki kuszą kolejnymi promocjami i sezonowymi obniżkami cen. Jak w tym wszystkim się odnaleźć i nie zatracić gdzieś pomiędzy modą, a kiczem? To niezwykle trudne, ale na szczęście zdrowy rozsądek podpowiada najlepsze rozwiązania.

Moda na co dzień i od święta

Kiedy chcemy wyglądać modnie i atrakcyjnie nie pozostaje nić innego, jak sprawić sobie parę nowych ciuchów. Nie oznacza to jednak, że ubrania z zeszłych sezonów są do niczego. Wbrew pozorom moda nie zmienia się tak szybko i radykalnie. Spokojnie można przemycić parę ciuszków i dać im nowe życie. Wystarczy je wprawnie skomponować z najnowszymi kreacjami, dodać kilka modnych detali i zawsze będziemy prezentować się doskonale. Dzienne stylizacje, w których udajemy się do pracy, nie mogą być zbyt krzykliwe, nawet jeśli aktualna moda nakazuje bogactwo dodatków i wyraziste kolory. Styl boho, etniczne wzory czy frędzle zostawmy na inne okazje. Na dzień nie pozostaje nam nic innego drogie panie, jak klasyka. Żakiet, ołówkowa spódnica i czółenka najlepiej w tej sytuacji będą pasować.

Wieczorem można zaszaleć

Wieczór w klubie to okazja, żeby zaprezentować najmodniejsze trendy w modzie. Soczyste oranże, wszystkie odcienie żółci i kobaltowego błękitu to hity tego sezonu. Podobnie jak sukienki i bluzki z mocno odkrytymi ramionami. W takiej kreacji na pewno uda się zrobić mocne wrażenie.

Moda – wiernie ją naśladować czy mieć do niej dystans
Oceń ten post