Must Be the Music

Polski program rozrywkowy Must Be The Music

Must Be the Music – Tylko Muzyka – to program rozrywkowy emitowany na kanale Polsatu z wykorzystaniem licencji Sky One. Jest to produkcja typu talent show, która ma na celu wyłonienie spośród kandydatów talentów wokalnych, które później będą miały szansę zaprezentować swoje umiejętności na krajowej i międzynarodowej scenie muzycznej.

Must Be The Music – kolejne etapy programu

Spośród wszystkich zgłoszeń do pierwszego etapu zmagań, do następnej części kwalifikacji wybranych zostaje 150 osób – mogą być to solowi artyści, duety, grupy oraz instrumentaliści. Po wystąpieniu przed jury, które ocenia uczestników na podstawie ich umiejętności wokalnych oraz osobowości, do kolejnego etapu wybranych zostaje 32 uczestników, którzy w każdym kolejnym odcinku walczą o dojście do finału, a na końcu o wygranie programu.
Zrealizowana do tej pory 11 edycji programu. Finaliści kilku edycji wiodą obecnie prym na polskim rynku muzyki rozrywkowej. Są to między innymi:
– zespół LemON,
– zespół Enej,
– Shata QS.

Głos mają widzowie – wybieranie zwycięzcy programu Must Be The Music

W trakcie trwania odcinków castingowych głosowanie odbywa się z udziałem publiczności przy użyciu portalu społecznościowego Facebook. W każdym odcinku wygraną jest pula 10 000 złotych, która w zależności od procentowej ilości głosów przypadającej na każdego uczestnika zostaje pomiędzy nich rozdzielona. Głosowanie trwa tydzień po emisji każdego z odcinków.

Program Must Be the Music to obecnie wiodący program rozrywkowy na polskim rynku telewizyjnym, który zajmuje się wyłonieniem najlepszych polskich wokalistów i zespołów spośród nadesłanych zgłoszeń.

Must Be the Music
Oceń ten post