„Must have”, czyli 6 rzeczy, które powinnaś mieć w szafie

Istnieją takie części garderoby, które powinny się znajdować w szafie każdej kobiety niezależnie od wszystkiego. Jedni wymieniają ich mniej, inni więcej. Posiadanie tych ubrań w bardzo dużej mierze ułatwi Wam życie, szczególnie w dni, kiedy nie macie pomysłu jak się ubrać.

Biała koszula – z jeansami będzie tworzyć wspaniały miejski look, idealnie będzie też pasować do spódnicy czy spodni tworząc elegancki zestaw. Kupując białą koszulę pamiętajcie, by dobrać odpowiedni fason.

Mała czarna – sukienka zaprojektowana przez Coco Chanel ratuje życie w niejednej okazji. Małą czarną możne nosić zawsze i będzie odpowiednia na każdą okazję, wystarczy tylko dobrać pasujące dodatki i gotowe.

Jeansy – trudno jest kupić idealne jeansy, a to kolor nie taki, a to rozmiar, a to fason nam nie pasuje. Wersja ponadczasowa, zawsze modna to klasyczny model z prostymi nogawkami.

Czarne szpilki – klasyczne czarne szpilki po prostu trzeba mieć. Nawet jeśli na co dzień unikasz wysokich obcasów para czarnych szpilek to klasyka, ubierzesz je do wszystkiego.

Kardigan – prosty sweterek, najlepiej w jakimś stonowanym kolorze. Na chłodniejsze dni – idealny.

Marynarka – tę cześć naszej garderoby pożyczyłyśmy od Panów. Możesz ją połączyć z wieloma rzeczami, dlatego jest tak uwielbiana przez kobiety.

„Must have”, czyli 6 rzeczy, które powinnaś mieć w szafie
Oceń ten post