Najmodniejsze kolory na jesień

Jesień rządzi się swoimi prawami i… modą. Co roku do sklepów trafiają kolekcje, w których szczególnie widoczna jest dominacja kilku kolorów. W końcu moda się zmienia, a barwy to jeden z jej elementów. Które będą królować w sklepach w tym sezonie?

Czerń

Ponadczasowa czerń to kolor, który jest modny każdej jesieni. Jest na tyle uniwersalny, że można zestawić go zarówno w sportowych, jak i eleganckich stylizacji. Czarna ramoneska, rurki z wysokim stanem w tej barwie czy czarna torebka to must have jesienią.

Zieleń

Butelkowa zieleń to kolejna barwa, którą łatwo zauważyć na sklepowych wystawach pod koniec lata. Nie inaczej będzie w tym sezonie. Ten piękny odcień zieleni warto mieć w swojej szafie.

Czerwień

Kobieca, zmysłowa i modna w tym sezonie. Czerwień to kolor, który nadaje akcentu prostym stylizacjom. Czerwone szpilki lub sweter w ciemniejszym odcieniu czerwieni powinny zaleźć się w szafie każdej fashionistki.

Fiolet

Purpurowy kolor to zdecydowany król nadchodzącego sezonu. Fioletowe ubrania bez problemu znajdziemy w sklepach. Choć przebijają się na wystawach od kilku sezonów, tym razem będą grać tam główną rolę.

Najmodniejsze kolory na jesień
Oceń ten post