Najmodniejsze kostiumy kąpielowe tego lata

Przed rozpoczęciem wakacji powinnyśmy zaopatrzyć się w modny kostium kąpielowy, który sprawi, że poczujemy się atrakcyjne i pewne siebie. Co roku marki odzieżowe wprowadzają rozmaite oryginalne wzory i modele strojów, które później widzimy na plaży. Także w tym roku możemy spodziewać się kilku nowych trendów w kostiumach kąpielowych.

Jaki wybrać model kostiumu?

Tradycyjne skąpe bikini w ostatnich latach ustępuje bardziej zabudowanym strojom dwuczęściowym, a nawet strojom jednoczęściowym. Hitem z pewnością będą kostiumy łączące ze sobą oba te modele, czyli monokini. Wspaniale podkreśli ono naszą sylwetkę, jednocześnie ukrywając niewielkie mankamenty figury. W dodatku jest niezwykle seksowne. Inny model kostiumu kąpielowego, który będziemy często widywać na plaży, to bikini w typie bandeau. Charakteryzuje się tym, że jego górna część jest zbudowana z prostego pasa materiału. Taki kostium zapewni nam piękną i równą opaleniznę.

Najmodniejsze wzory i kolory strojów kąpielowych

Podobnie jak w ubiegłych latach, również teraz modne są stroje kąpielowe w intensywnych kolorach, takich jak kobalt, czerwień czy fuksja. Nowością są natomiast metaliczne barwy, jak srebro i złoto. Dzięki nim z pewnością zwrócimy na siebie uwagę. Panująca ostatnio moda na boho dotarła także do kostiumów kąpielowych, w rezultacie popularne będą rozmaite wzory i frędzle. Na naszych kostiumach zagoszczą kwiaty, zarówno w delikatnym wydaniu, jak i w mocnych kolorach i dużych rozmiarach, a także rozmaite azteckie i afrykańskie motywy. Frędzle ozdabiać będą przede wszystkim górną, ale także dolną część kostiumu. Potrafią one wspaniale odwrócić uwagę od niedoskonałości naszej figury.

Najmodniejsze kostiumy kąpielowe tego lata
Oceń ten post