Nissan GT-R Nismo – samochód dla prawdziwego mężczyzny

Chcą się do tego przyznać czy nie, w głowie im tylko samochody. Kobiety bywają podstępne, a samochód to prawdziwa miłość mężczyzny. Ten ich nigdy nie zdradzi nawet taki, który bez przerwy potrzebuje przeglądu u mechanika. Samochód sportowy to natomiast największe marzenie dla jednych spełnione, dla innych nie. Pomarzyć lub planować zawsze można, a o czym?

Chociażby o Mitsubishi Lancer Evolution EVO, to już prawdziwa historia, a wkrótce na rynek trafi ostatnie 1000 sztuk tego kultowego auta, którego produkcja zostanie zakończona. Pod maską zmodyfikowany silnik benzynowy z turbodoładowaniem o pojemności 2.0 l i mocy 250 KM przy 6000 obr./min. Dziesiąta generacja tego auta będzie już ostatnią. Możesz jednak spróbować stać się częścią 22 letniej historii tej legendy.

A jeśli nie to może zdecydujesz się na pierwszego w Polsce Nissan GT-R Nismo. Już jest i reprezentuje zbiór najlepszych rozwiązań motoryzacyjnych tej marki. Tylko ta cena. No, ale przynajmniej człowiek będzie miał silną motywację aby pojechać codziennie do pracy. Jeszcze nie autem sportowym Nismo, ale to tylko kwestia czasu.

Nissan GT-R Nismo – samochód dla prawdziwego mężczyzny
5 (100%) 1 vote