Open’er Festival 2014

Już w czwartek 5 grudnia w Programie Alternatywnym dowiemy się kto zagra na jednym z najpopularniejszych festiwali w Polsce.
5 grudnia słuchając radiowej Trójki o godz. 19:00 dowiemy się kto pojawi się na festiwalowej scenie między 2 a 5 lipca 2014. Tysiące fanów z niecierpliwością czekają, aby dowiedzieć się kto tym razem zawita na scenie. Open’er Festival to seria koncertów, w których wzięli udział min. tacy wykonawcy jak Kings of Leon, Nick Cave and the Bad Seeds, Arctic Monkeys, The National czy Tame Impala.
Mimo, że wykonawcy, którzy wystąpią nie są jeszcze znani, festiwal cieszy się taka popularnością, że bilety już na ten moment dobrze się sprzedają. Ponadto do 15 stycznia(lub wyczerpania zapasów) bilety są w specjalnej cenie: 550 zł za karnet czterodniowy, 630 zł za karnet czterodniowy z polem. Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 207 zł.
Organizatorzy Open’er Festival zalecają, aby bilety na imprezę kupować w oficjalnych punktach sprzedaży, np. w Altersklepie lub sieci Ticketpro, aby uniknąć ryzyka związanego z niewpuszczeniem na koncert.

Open’er Festival 2014
Oceń ten post