Open’er Festival 2016 – muzyka dla każdego!

Początek lipca każdego roku to cyklicznie jedno z największych wydarzeń muzycznych w całej Europie – mowa tutaj oczywiście o Open’er Festival, który w tym roku rozpocznie się 29 czerwca, a zakończy 2 lipca. Co zapowiada się w obecnej edycji festiwalu i czy rzeczywiście warto w nim uczestniczyć?

Muzyka, wszędzie muzyka!

Już na samym początku rozważań na temat Open’era trzeba wyraźnie zaznaczyć, że wszystkie 4 dni są wypchane do granic możliwości koncertami wśród których znajdziemy takie gwiazdy muzyki rozrywkowej jak Paul Kalkbrenner, Florence and The Machine, The Last Shadow Puppets czy Red Hot Chilli Peppers – wszyscy wymienieni wykonawcy mogliby stanowić w zupełności osobne koncerty i wydarzenia muzyczne!

Ale też i sztuka!

Open’er to jednak nie tylko muzyka, a cały klimat, który towarzyszy wydarzeniu. Od 2012 roku sami organizatorzy zmienili formułę festiwalu na „Music and Arts” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich uczestników festiwalu.

Czy warto odwiedzić w tym roku Open’era? Jeżeli tylko na liście zespołów jest choć jeden, który znajduje się na naszej codziennej playliście to z pewnością nie powinno nas zabraknąć nad polskim morzem na przełomie czerwca i lipca!

Open’er Festival 2016 – muzyka dla każdego!
Oceń ten post