Open’er – wydarzenie muzyczne

Każdego roku na przełomie czerwca i lipca w Gdyni odbywa się niecodzienne wydarzenie muzyczne, jakim jest Open’er Festival. Festiwal muzyczny gromadzi na terenie Trójmiasta tysiące fanów muzyki, którzy w poprzednich edycjach mogli obejrzeć koncerty Faith No More, Pearl Jam czy the Prodigy.

Open’er Festival powered by Orange

Tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem sieci Orange. Przez cztery dni festiwalowe, od 29 czerwca do 1 lipca, na czterech scenach na gdyńskim lotnisku Babie Doły (Gdynia Kosakowo) wystąpi kilkudziesięciu wykonawców. Gwiazdami poszczególnych dni festiwalowych, którzy wystąpią na scenie głównej, są m.in.: Florence and the Machine, Red Hot Chilli Peppers, Zbigniew Wodecki i Mitch&Mitch Orchestra, Pharell Williams czy Terrific Sundays.

Oprócz muzyki Open’er to również strefa spotkań w pisarzami. W festiwalowym miasteczku będą się również odbywać specjalne ciche dyskoteki, a w miasteczku namiotowym dwa razy dziennie będzie można poćwiczyć jogę. Na imprezę można nadal nabywać bilety jednodniowe i karnety.

Open’er – wydarzenie muzyczne
Oceń ten post