Paryski styl to stan umysłu

Francja jest stolicą mody, a Francuski są uważane za najbardziej stylowo ubrane kobiety. Prawdą jest, że nie można mieszkankom Francji odmówić klasy i piękna, mają  to coś, swój charakterystyczny modowy styl. Przedstawię Wam kilka wskazówek, jakimi kierują się mieszkanki Francji tworząc modowy look.

  1. Wybieraj tylko te ubrania, w których dobrze się czujesz – jedną z głównych zasad Paryżanek jest to, że nigdy nie zakładają ubrań, w których nie czują się swobodnie, wygodnie i dobrze.
  2. Nie podążaj „ślepo” za modą – Paryżanka nie kupuje wszystkiego co jest modne, tylko dlatego, że…. jest to modne. Mieszkanka Francji nie podążą „ślepo” za modą, starannie selekcjonuje modne trendy, wybiera dla siebie tylko to, co do niej pasuje, w czym czuje się dobrze.
  3. Szukaj mało znanych sklepików – Francuski nigdy nie kupują tam, gdzie wszyscy. Szukają małych sklepików, w których znajdą rzeczy oryginalne, wyjątkowe, jakich nie posiada połowa miasta.  Dodatkowo, dobrze gdy również ceny są małe.
  4. Nie chwal się drogimi metkami – w przypadku prawdziwej Paryżanki nigdy nie wiadomo, ile wydała na ubrania. Niektórzy zarzucają im nawet, że ubierają się zbyt „casualowo”. Nie jest to jednak prawda, ostentacyjne marki zamieniają one na dobrą jakość.
  5. Nie kupuj dwóch idealnie pasujących do sienie rzeczy – Paryżanki nie lubią harmonii i nudy, dlatego we francuskim stylu nie wszystko może na pierwszy rzut oka do sienie pasować, ale całość na pewno będzie wyglądać wspaniale.
  6. Bądź pewna siebie – zasada najważniejsza, ufaj swoim wyborom i nigdy nie pokazuj, że masz jakiekolwiek kompleksy. Paryżanka wie, że to nie ona potrzebuje mody, ale to moda potrzebuje jej. Mieszkanka Francji doskonale wie, w czym wygląda dobrze, a czego powinna unikać i tego się trzyma, nie zapominając oczywiści o pewności siebie.

Pamiętajcie o tym, że paryski styl to stan umysłu, to po prostu trzeba poczuć.

Paryski styl to stan umysłu
Oceń ten post