Recital w Teatrze im. Juliusza Słowackiego

Kraków od wielu lat uchodzi za miasto, w którym sztuka wyższa wiedzie prym – to właśnie tutaj znajdziemy między innymi narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego czy Teatr im. Juliusza Słowackiego. Wielość teatrów sprawia, że nawet w okresie wakacyjnym możemy liczyć na premiery i spektakularne wydarzenia kulturalne. Na co warto zwrócić uwagę w lipcu?

Recital w teatrze?

Na szczególna uwagę zasługuje Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, który w dniu 9 lipca organizuje spektakl „Turnau wieczorową porą – recital Grzegorza Turnaua”. Nie od dzisiaj wiadomo, że Grzegorz Turnau związany jest właśnie z Krakowem i to właśnie w tym mieście jest największa okazja usłyszeć mistrza lirycznej piosenki na żywo. Takie hity jak „Bracka” czy „Gdy poezja” zagrane na Scenie Przy Pompie z pewnością pozostaną w pamięci na długie lata!

WARTO!

Jeżeli jeszcze nie mamy planów na początek lipca to z całą pewnością warto rozważyć możliwość posłuchania recitalu w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

Recital w Teatrze im. Juliusza Słowackiego
Oceń ten post