Rurki z wysokim stanem

Rurki z wysokim stanem to spodnie idealnie dla niemal każdej kobiety. Na dodatek ich znalezienie nie jest żadnym  problemem, ponieważ od kilku sezonów wiodą prym w sklepowych kolekcjach.

Spodnie z wysokim stanem nie bez powodu od lat nie wychodzą z mody. Mogą  chodzić w nich zarówno szczupłe jak i puszyste panie w każdym wieku. Świetnie maskują mankamenty figury i zakrywają „boczki”, które w „biodrówkach” są szczególnie widoczne. Wysoki stan to też doskonały sposób na optyczne wydłużenie nóg. Szczupłe panie mogą założyć do nich krótki top lub wciągnąć koszulę, dzięki czemu nogi staną się dłuższe i smuklejsze. Właśnie dlatego mogą nosić je zarówno niskie, jak i wysokie kobiety o różnych typach figury.

Kupując spodnie warto zwrócić uwagę nie tylko na ich krój, ale także kolor. Jeśli chcemy wydłużyć i wyszczuplić nogi najlepszym rozwiązaniem będą czarne lub inne ciemne rurki. Panie o figurze modelki mogą pozwolić sobie na pastelowe barwy, a nawet białe spodnie idealnie wyglądające w wielu stylizacjach.

Rurki z wysokim stanem
Oceń ten post