Spódnica ołówkowa

Ołówkowe spódnice to klasyka damskiej elegancji. Pasują na wiele typów figury i różne okazje. Ołówkową spódnicę można założyć na rodzinną uroczystość, randkę, spotkanie biznesowe czy wyjście ze znajomymi.

Choć ołówkowe spódnice mogłyby wydawać się zarezerwowane dla szczupłych kobiet, panie o nieco pełniejszych kształtach również będą w nich dobrze wyglądać. Istotne jest dobre dobranie rozmiaru i koloru. Spódnica nie może być za obcisła, a dobrze dopasowana. Najlepiej wybrać taką w uniwersalnym i stosowanym kolorze jak czerń, szarość czy bordo. Większe panie powinny unikać barwnych wzorów, które są dość ryzykowne dla optycznego odbioru sylwetki.

Ołówkowe spódnice są bardzo kobiece i eleganckie. Można zestawić je na wiele sposobów, jednak zdecydowanie najlepiej sprawdzą się z czółenkami na szpilce. Dobrym dodatkiem do tego typu spódnic są kopertowe koszule wciągnięte do środka. Jeśli chcemy stworzyć nieco bardziej casualowy look koszulę można zamienić na top lub dopasowaną koszulkę, nie rezygnując przy tym ze szpilek.

Spódnica ołówkowa
Oceń ten post