Sposoby na udane ZDJĘCIA WESELNE!

Data ślubu wyznaczona? A więc do dzieła! Zaczynaj organizowanie Twojego wymarzonego ślubu!  Jedną z bardziej istotnych rzeczy na ślubie są… zdjęcia! To one pozostają po udanej imprezie, to one są „namacalnymi” wspomnieniami jednego z ważniejszych dni w Twoim życiu! Jeśli chcesz, by zdjęcia odzwierciedlały całe piękno i przeżycia ślubne to:

  • Zacznij poszukiwania fotografa (przez rodzinę, znajomych, Internet – zrób dobry research)
  • „Skontroluj” wybranego fotografa (sprawdź jego port folio i sprawdź całość jego dokonań fotograficznych). Może wyjść na jaw, że zdjęcia wydają się piękne, ale fotograf nie dba o tło i niszczy tym zdjęcia. .. jak to mówią „diabeł tkwi w szczegółach”!
  • Przedstaw swoją wizję zdjęć fotografowi (każdy fachowiec ma swoją wizję, jednak chodzi o Twoje wesele, Twoją rodzinę i Twoich znajomych – to Ty ich znasz lepiej). Zróbcie „burzę mózgów” – to spowoduje wymianę idei, pomysłów, koncepcji i sprawi, że sesja będzie jeszcze lepsza.
  • Jeśli wizja jest już zarysowana, to pozostaje wyruszyć do miejsca, gdzie będą robione portrety. To one są najważniejsze. Zdjęcia z wesela oczywiście też są ważne, ale to zdjęcia Twoje i Twoich najbliższych zostają wstawiane w ramki, antyramy. Dogłębne poznanie miejsca przez fotografa pozwoli mu zapoznać się z barwami, tłem miejsca i będą niezbędnym elementem do dobrych zdjęć!
  • Poznaj czas robienia zdjęć swojego fotografa. Każdy fotografik potrzebuje skupienia i zsynchronizowania wszystkiego ze sobą. Potrzebne Ci to jest do rozplanowania czasu w dniu Twojego ślubu.

Oczywiście pamiętaj także, że wydobycie piękna w zdjęciach zależy także od Was. Postarajcie się być zrelaksowani i wypoczęci. Jest to ciężkie w tak stresującym dniu, jednak jest to możliwe… i nie zapominajcie o uśmiechach!!!

Sposoby na udane ZDJĘCIA WESELNE!
Oceń ten post