Style français.

Dziś chciałabym poświęcić tę chwilę francuskiemu stylowi. Głośna jest teza, że Francuski zawsze mają idealną figurę i pojawia się pytanie: Jakim sposobem? Otóż Francuski ku naszemu zaskoczeniu jedzą wszystko na co mają ochotę. Kierują się jednak złotą zasadą, by nie przekraczać granicy w ilościach spożywanego posiłku. Oto cała tajemnica pięknej figury Paryżanek.

Gdy dobrze się czujemy w swoim ciele warto zadbać o swój image! Francuski zwykle stawiają na wygodę, ubierają się dla siebie stąd uśmiech na twarzy. Nie o to chodzi by ubrać buty na obcasie gdy ich nienawidzimy. Dużo lepszy jest efekt gdy idziemy na płaskim ale za to z jakim uśmiechem i swobodą.

Jedak mocnym elementem są dodatki, im ma się ich więcej to ładniej to wygląda, zdaniem Francuzek. Ekonomiczny status Francuzki można poznać właśnie po takich błyskotkach oraz po tym, jak bardzo ozdobione są złotem i ilu karatowe diamenty noszą na palcach. Polki natomiast stawiają na skromne dodatki, nie za bardzo lubimy się błyszczeć. Myślę, że w sprawie dodatków Francuski śmiało mogą brać z nas przykład.

Chętnie Wam polecam, godną uwagi lekturę- poradnik o francuskim stylu. „Lekcje Madame Chic”  Opis: „Jennifer Scott odkrywa sekrety życia francuskiej rodziny mieszkającej w ekskluzywnej szesnastej dzielnicy w Paryżu. Lekcji stylu udziela jej sama Madame Chic, a co najważniejsze – wcale nie są one takie trudne. Jennifer przyjechała do Paryża jako Kalifornijka, wróciła do Kalifornii jako Paryżanka. Dwadzieścia prostych rad i wskazówek wystarczyło, by nauczyć się żyć à la française. Teraz czas na Ciebie!”

Style français.
Oceń ten post