Sylwestrowy make – up

Sylwestrowa noc, to świetna okazja, by zaszaleć z makijażem. Na co dzień preferujesz delikatny make-up? Spróbuj czegoś nowego, mocniejszego, jednak pamiętaj by nie przesadzić! Taka noc zdarza się tylko raz w roku, postaw więc na intensywny kolor oczu, lub ust. Połyskujące cienie, brokat, kolorowy eyeliner – możesz sobie na to pozwolić! Warto pamiętać, by makijaż był dopełnieniem całego stroju, w którym udamy się na bal.

Panie powinny wybrać kolor, który podkreśli urodę i będzie pasował do całego look’u. Ponadto należy pamiętać o odpowiednim podkreśleniu kształtu twarzy. Policzkom blasku doda błyszczący puder rozświetlający. Nie przesadzajmy z bronzerem, który nałożony w zbyt dużej ilości, postarza twarz. Lekkości nada róż, którym musnąć należy część twarzy nad kością policzkową.

Zagraj kolorem. Oko pomalowane za pomocą cienia, który współgra z tęczówką oka, robi ogromne wrażenie. Czasem spisze się również metoda kontrastu. Mile widziany jest połysk, który zagwarantuje nam ten magiczny „błysk w oku”. Wykorzystać możesz eyeliner, spróbuj wykorzystać do tego pisak w kolorze niebieskim. Makijaż dzięki temu nie będzie nudny i codzienny. W końcu Sylwester to wyjątkowa impreza!

Jeśli nie jesteś zwolenniczką mocnego makijażu oczu, zdecyduj się na szminkę w intensywnym kolorze. Usta podkreślone ostro różową lub ogniście czerwoną pomadką, sprawią, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku!

Pamiętaj, że najlepszą opcją, jest wybranie jednego elementu, który będzie bardzo widoczny. Gdy chcesz mieć mocne oko, zrezygnuj z koloru na ustach i na odwrót. Ważne, by w makijażu czuć się dobrze i swobodnie, gdyż między innymi to, gwarantuje wspaniałą noc.

Sylwestrowy make – up
Oceń ten post