Wygodna moda – sportowe obuwie w natarciu

Obuwie sportowe kojarzone było niegdyś wyłącznie z nieformalnym ubiorem, strojem na siłownie czy biegową ścieżkę. Do dziś. Teraz do garderoby każdej dziewczyny powinny dołączyć nie tylko modne, ale niezwykle wygodne sneakersy.

Upodobały je sobie zarówno światowe gwiazdy jak i szafiarki. W sklepach można przebierać pomiędzy setkami kolorów i modeli – od klasycznych na płaskiej podeszwie do bardziej odważnych – na wysokiej platformie. Te drugie wywołały sporo zamieszania. Sneakersy na obcasie spotkały się z sporą dozą sceptycyzmu, jednak nie trzeba było długo czekać aby uległo to zmianie. Pasują do najprostszych, codziennych stylizacji – dżinsów, shortów połączonych z koszulami lub topem – choć nie tylko. Idealnie sprawdzają się również w bardziej odważniej kombinacji w połączeniu ze spódnicą czy sukienką, nadając im mniej formalnego wyglądu.

Popularność tego typu obuwia nie jest przypadkowa. Ich podstawową cechą nie jest tylko uniwersalne wykorzystanie z podstawowymi ubraniami, które każda dziewczyna posiada w swojej szafie. To przede wszystkim wygoda, której nie mogą zapewnić nam szpilki.

Wygodna moda – sportowe obuwie w natarciu
Oceń ten post