Zmysłowa panna młoda

O tej porze roku większą popularnością cieszą się fasony nieco odbiegające od tradycji, wzbogacone odrobiną ekstrawagancji i szczyptą pikanterii. Organzy, tiule i koronki zastępują ciężkie, kosztowne tkaniny. Odsłonięte ramiona, przezroczyste gorsety, lekkie falbany, mieniące się blaskiem kryształów sandałki na obcasie, które odsłaniają bose stopy to cały arsenał środków uwodzenia na który może sobie pozwolić latem Panna Młoda.

Rajski ptak…

Nie pozwala oderwać od siebie oczu… A jednak pozostaje dla wszystkich zagadką, nieuchwytnym ucieleśnieniem marzenia o pięknie i szczęściu. Rajski ptak intryguje i niepokoi. Majestatyczny i dziki nie poddaje się żadnym społecznym kanonom.
Bajeczne kolory, falbany, pióra, przejrzystość tkanin i blask klejnotów to jednaz wiodących tendencji mody w sezonie wiosna/lato 2008. Kreatorzy czerpią inspiracje ze świata natury. Srebrne, zielonookie małpy trzymają w łapkach olbrzymi kamień pierścienia. Na sukniach rozkwitają sztuczne kwiaty. Treny przypominają strojne ogony egzotycznych ptaków, a na głowach modelek stroszą się dumnie fantazyjne fryzury.Wyrazisty makijaż mieni się kolorami tęczy.
Letnie przyjęcia ślubne często organizowane są w plenerze. Tarasy, ogrody, ruiny zamków czy nawet leśne polany stanowią niezapomnianą scenerię dla spotkań towarzyskich. Wystarczy wypożyczyć meble z wikliny lub plastiku przypominającego do złudzenia szkło czy też – jeśli ktoś woli – wygodne, miękkie kanapy, by wyczarować elegancki salon w samym środku natury. W takim otoczeniu najpiękniej prezentują się panny młode – rajskie ptaki.

Zmysłowa panna młoda
Oceń ten post